apr 16, 2018

Rooster Thema Kunst en Cultuur - Wijchen


Hieronder vindt u het rooster voor het komende thema.

Keuze-ateliers: 2 x 4 lessen

1e cyclus:  week 16, 20, 21, 22
2e cyclus: week 23, 24, 25, 26

  

Week 16

16 t/m 20 april

Vakatelier van 19 naar 18 april i.v.m. Schoolreisje

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 3

Lieke

Groep 8

Lieke

Drama

Groep 4

Amy

Groep 7

Amy

Dans & muziek

Groep 8

Rea

 

 

 

Groep 5

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 6

Jeroen

Groep 3

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 7

Roel

Groep 4

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 5

Annette

 

 

 

Groep 6

Cara

  

Week 17

23 t/m 27 april

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 3

Lieke

Groep 8

Lieke

Drama

Groep 4

Amy

Groep 7

Amy

Dans & muziek

Groep 8

Rea

 

 

 

Groep 5

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 6

Jeroen

Groep 3

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 7

Roel

Groep 4

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 5

Annette

 

 

 

Groep 6

Cara

 MEIVAKANTIE

 

Week 20

14 t/m 18 mei

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 3

Lieke

Groep 8

Lieke

Drama

Groep 4

Amy

Groep 7

Amy

Dans & muziek

Groep 8

Rea

 

 

 

Groep 5

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 6

Jeroen

Groep 3

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 7

Roel

Groep 4

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 5

Annette

 

 

 

Groep 6

Cara

  

Week 21

21 t/m 25 mei - Groep 8 op kamp

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 5

Lieke

Groep 7

Lieke

Drama

Groep 3

Amy

Groep 6

Amy

Dans & muziek

Groep 4

Cara

 

 

 

Groep 7

Rea

 

 

Kunst en natuur

Groep 8

Jeroen

Groep 5

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 6

Roel

Groep 3

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 4

Annette

 

 

 

Groep 8

Cara

 

Week 22

28 mei t/m 1 juni

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 5

Lieke

Groep 7

Lieke

Drama

Groep 3

Amy

Groep 6

Amy

Dans & muziek

Groep 4

Cara

 

 

 

Groep 7

Rea

 

 

Kunst en natuur

Groep 8

Jeroen

Groep 5

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 6

Roel

Groep 3

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 4

Annette

 

 

 

Groep 8

Cara

  

Week 23

4 t/m 8 juni

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 5

Lieke

Groep 7

Lieke

Drama

Groep 3

Amy

Groep 6

Amy

Dans & muziek

Groep 4

Cara

 

 

 

Groep 7

Rea

 

 

Kunst en natuur

Groep 8

Jeroen

Groep 5

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 6

Roel

Groep 3

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 4

Annette

 

 

 

Groep 8

Cara

 

 

Week 24

11 t/m 15 juni

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 4

Lieke

Groep 6

Lieke

Drama

Groep 5

Amy

Groep 8

Amy

Dans & muziek

Groep 6

Rea

 

 

 

Groep 3

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 7

Jeroen

Groep 4

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 8

Roel

Groep 5

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 3

Annette

 

 

 

Groep 7

Cara

  

Week 25

18 t/m 22 juni

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 4

Lieke

Groep 6

Lieke

Drama

Groep 5

Amy

Groep 8

Amy

Dans & muziek

Groep 6

Rea

 

 

 

Groep 3

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 7

Jeroen

Groep 4

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 8

Roel

Groep 5

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 3

Annette

 

 

 

Groep 7

Cara

 

 

Week 26

25 t/m 29 juni

Vakgebied

Dinsdag

Leerkracht

Donderdag

Leerkracht

Tekenen

Groep 4

Lieke

Groep 6

Lieke

Drama

Groep 5

Amy

Groep 8

Amy

Dans & muziek

Groep 6

Rea

 

 

 

Groep 3

Cara

 

 

Kunst en natuur

Groep 7

Jeroen

Groep 4

Jeroen

Handvaardigheid 2D

Groep 8

Roel

Groep 5

Roel

Handvaardigheid 3D

 

 

Groep 3

Annette

 

 

 

Groep 7

Cara

 

 

 

 

Wat ons uniek maakt:

Uniek
  • Talent-ateliers
  • De leerlingenraad
  • Ons anti pesten beleid
  • Engelse lessen
  • Kurzweil dyslexie software
  • Passend Onderwijs
  • Inzet van alle vrijwilligers

Bekijk hier ons filmpje:

Open dagen

Schooljaar 2017-2018

Elke laatste vrijdag van de maand kunt u tussen 13.30 uur en 14.00 uur de school komen bezoeken.

 


Agenda

agenda
28 oktober 2018 00:00 tot
22:59
algemeen
Verjaardag Juf Marieke
29 oktober 2018
algemeen
Verjaardag Juf Amy
2 november 2018
studiedag
Studiedag: alle groepen vrij
8 november 2018 00:00 tot
23:59
algemeen
Verjaardag Juf Suzanne
11 november 2018 00:00 tot
23:59
algemeen
Verjaardag Meester Mark

nadebel